<

Produkt o wyjaśnienie wody ze stawu Evolution Aqua „PURE Pond Bomb“


  • 66,68zł
Produkt o wyjaśnienie wody ze stawu Evolution Aqua „PURE Pond Bomb“

PURE Pond Bomb to szybko działający, silnie skoncetrowany preparat przeznaczony do klaryfikowania wody oraz poprawy jej jakości w stawach, fontannach i oczkach wodnych. Zawiera ona mieszankę specjalnie wyselekcjonowanych szczepów bakterii filtracyjnych oraz enzymów skutecznie radzących sobie ze zmętnieniem wody oraz problemami z utrzymaniem optymalnych jej parametrów.

PURE Pond Bomb jest idealny do stosowania w stawach Koi, stawach ozdobnych i stawami, które nie mają konwencjonalnej filtracji. 

PURE Pond Bomb działa natychmiast od chwili jego zastosowania zauważalnie poprawiając przejrzystość wody. Przeźroczysta kulka stopniowo rozpuszczaja się przy kontakcie z wodą uwalniąc do niej kolejne porcje bakterii filtracyjnych oraz enzymów wspomagających ich rozwój. Każda pojedyńcza kulka posiada miliony żywych bakterii i enzymów. Po wrzuceniu ją do stawu, bakterie i enzymy wewnątrz kulki rozpoczynają proces redukcji amoniaku i azotynów oraz redukują ilość odpadów organicznych które są częstą przyczyną braku klarowności wody. 

Opakowanie zawiera 1 sztukę Pure Pond Bomb.

Dawkowanie: 1 kulka na 20.000 L wody.

Wskazówki dotyczące użytkowania:

  • Najlepiej używać, gdy temperatura wody wynosi co najmniej +12 ºC.
  • Może być używany z lampą UV-C.
  • Po użyciu umyć ręce. Trzymać poza zasięgiem dzieci.

Tagi: produkt, wyjaśnienie, wody, stawu, evolution, aqua, „pure, pond, bomb“, oczyszczania