<
Odkurzacz do oczka wodnego OASE Pondovac 4 hover image

Odkurzacz do oczka wodnego OASE Pondovac 4

3 287,67zł

PondoVac 4 posiada dwukomorowy system zasysania, który zapewnia użytkownikowi ciągłe odsysanie. To przełomowe odkrycie inżynierów firmy OASE naprawdę uczyniło PondoVac 4 najlepszym wyborem dla właścic..

Odkurzacz do stawu (mokry i suchy), AquaForte hover image

Odkurzacz do stawu (mokry i suchy), AquaForte

672,74zł

4 w 1: odkurzacz do stawu i basenu, nadaje się do odkurzania na mokro i sucho. Zbiornik 35l. Wyposażony w kółka ułatwiające transport. Automatyczne opróżnianie. Moc 1400 Wat..

Odkurzacz do stawu Aquaforte XL hover image

Odkurzacz do stawu Aquaforte XL

4 507,78zł

Profesjonalna pompa próżniowa Aquaforte XL do czyszczenia oczek wodnych czy eko-basenów - nadaje się nie tylko do dna, ale także do pływających liści, gałązek, kępek glonów nitkowatych, a także żwiru ..

Odkurzacz do stawu PC-8000, HAILEA hover image

Odkurzacz do stawu PC-8000, HAILEA

1 036,17zł

Odkurzacz do czyszczenia stawu PC8000, 155W (8000 l/h). Maksymalna wysokość - 3,8m. Całkowita swoboda ruchów bez wyrafinowanego sprzętu. Silne ssanie. Urządzenie może pomieścić duże cząstki do Ø25mm. ..

Próżniowa pompa do stawu OASE Pondovac 3 hover image

Próżniowa pompa do stawu OASE Pondovac 3

2 483,02zł

Mocny silnik Pondovac 3 umożliwia usuwanie odpadów ze stawu i ściółki z liści, a także może być używany do ekstrakcji glonów nitkowatych za pomocą specjalnej dostarczonej dyszy. Odkurzanie non stop dz..

Próżniowa pompa do stawu OASE Pondovac 5 hover image

Próżniowa pompa do stawu OASE Pondovac 5

5 362,17zł

Firma Oase stworzyła tę potężną próżnię, aby zapewnić, że czyszczenie stawów i basenów odbywa się najlepiej, jak to możliwe. W zestawie znajduje się pompowany wylot ścieków, który zapewnia, że brudna ..

Próżniowa pompa do stawu OASE Pondovac Classic hover image

Próżniowa pompa do stawu OASE Pondovac Classic

1 495,04zł

Oase Pondovac Classic Pond Vacuum to specjalnie zaprojektowany odkurzacz do szlamu ze stawu, który może usuwać luźne cząsteczki brudu o wielkości do 10 mm, algi, glony nitkowate, szlam, martwą roślinn..

Próżniowa pompa do stawu OASE Pondovac Premium hover image

Próżniowa pompa do stawu OASE Pondovac Premium

29 890,76zł

Wysokiej klasy odkurzacz stawowy z kolosalną szybkością zasysania 20 000 litrów na godzinę (ponad dwukrotnie większa niż jakikolwiek konkurent). Dzięki zintegrowanej pompie o wysokiej wydajności istni..

Worek do odkurzacza (odkurzanie suche), Aquaforte

Worek do odkurzacza (odkurzanie suche), Aquaforte

30,29zł

Zapasowa torba papierowa do odkurzacza Aquaforte, gdy jest używany na sucho - na przykład podczas odkurzania bloków tarasowych, tarasów itp...

Wyświetlanie 1 do 9 z 9 (1 stron)