<

Preparat do pielęgnacji stawu przesiw glonom nitkowatym 2.5kg ALG-STOP BIO (non biocydy), AQUAFORTE


  • Marka:Aqua Forte
  • Kod produktu: S1SC816
  • Dostawa: 1-2 tygodnie

  • 137,53zł
Preparat do pielęgnacji stawu przesiw glonom nitkowatym 2.5kg ALG-STOP BIO (non biocydy), AQUAFORTE

Specjalna formuła różnych naturalnych minerałów, mączki kamiennej, klinoptylolitu i siarczanu sodu magnezu tworzy biologiczną równowagę w wodzie, która jest znacznie bardziej konkurencyjna w stosunku do chwastów. Wspomaga to rozkładające odpady bakterie w redukcji nadmiaru składników odżywczych w wodzie. Chwast kocowy nie może już zaspokajać zapotrzebowania na składniki odżywcze w fazie wzrostu. Im więcej glonów w stawie, tym większa konkurencja o składniki odżywcze. Ponieważ nie ma już wystarczającej ilości składników odżywczych dostępnych dla glonów, wzrost znacznie się zmniejsza, a chwast okrywowy zanika podczas 3-tygodniowego stosowania. Stosowanie Alg-Stop BIO nie wpływa na inne rośliny wodne. Alg-Stop BIO nie oddziałuje bezpośrednio na rośliny wodne i nie zawiera biocydowego składnika aktywnego. Aby poprawić samopoczucie ryb w stawie, Alg-Stop BIO wzbogaca również wodę w stawie w cenne minerały. Alg-Stop BIO doskonale nadaje się również do stawów kąpielowych i jest nieszkodliwy dla ludzi, wszystkich mieszkańców stawu, a także dla zwierząt pijących ze stawu.

PODANIE:

Przy pierwszej aplikacji 1 kg na 20000 litrów wody w stawie należy dodawać raz w tygodniu przez 3 tygodnie. Następnie 1 x na miesiąc 1 kg na 30 000 litrów wody w stawie. Spryskać całą powierzchnię wody Alg-Stop BIO. Przy regularnym stosowaniu osiąga się równowagę biologiczną, woda staje się krystalicznie czysta, a glony są znacznie zredukowane. Inne środki przeciw glonom nie są potrzebne.

SKŁADNIKI: Naturalne minerały, mączka kamienna, klinoptylolit, siarczan sodu magnezu.

Rodzaj
Tytuł Alg Stop

Tagi: preparat, pielęgnacji, stawu, przesiw, glonom, nitkowatym, 2.5kg, alg-stop, bio, (non, biocydy), aquaforte, zwalczania, glonów