<

Pompa powietrza OXYPRO 150, AQUAEL


  • Marka:Aquael
  • Kod produktu: A3AG071
  • Dostawa: 1-2 tygodnie

    • 112,94zł

    • 33,99złPompa powietrza OXYPRO 150, AQUAEL

OXYPRO QUIET 150 to nowoczesny, ultra cichy napowietrzacz do akwarium. Mimo, że w ostatniej dekadzie funkcję napowietrzania wody częściowo przejęły filtry akwariowe, napowietrzacz jest nadal podstawowym wyposażeniem polecanym do każdego akwarium. Jego funkcjonalność określają dwie cechy: wydajność i głośność działania.

OXYPRO QUIET 150 jest praktycznie niesłyszalny. Efekt uzyskano dzięki specjalnej konstrukcji elektromagnesu oraz podwójnym ściankom obudowy. Wszystkie drgania są tłumione przez korpus składający się z kilku niezależnych, precyzyjnie połączonych ze sobą elementów. Tłumią nie tylko hałas, ale także ruch, dzięki czemu OXYPRO QUIET jest nie tylko cichy, ale także nie zmienia swojego położenia pod wpływem emitowanych drgań (jest to częsta dolegliwość wielu modeli aeratorów). W praktyce jedynym przejawem działania OXYPRO QUIET jest świecąca dioda LED i strumień bąbelków unoszący się w zbiorniku.

Tych ostatnich jest całkiem sporo, gdyż maksymalna wydajność urządzenia to aż 150 l / h. Można go łatwo regulować za pomocą dużego, ergonomicznego pokrętła dostosowując intensywność pracy napowietrzacza do potrzeb konkretnego akwarium. Ponadto napowietrzacz OXYPRO QUIET 150 przystosowany jest do stosowania w bardzo głębokich akwariach - jest w stanie przetłoczyć powietrze nawet 2 m poniżej lustra wody.

Dodatkowym atutem OXYPRO QUIET jest nowoczesny wygląd: podwójna, ale przezroczysta obudowa pozwala zobaczyć wnętrze urządzenia, w tym ruchomą membranę. Wszystko to osiągnięto przy zachowaniu niewielkich rozmiarów urządzenia oraz wyjątkowo niskiego poboru mocy zaledwie 2 W. OXYPRO QUIET to idealne rozwiązanie dla akwarystów ceniących najwyższy komfort użytkowania sprzętu akwarystycznego oraz najwyższą jakość jego wykonania w połączeniu. dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technicznym.

Model

OXYPRO 150

Zalecana pojemność akwarium

<200 l

Moc (W)

2

Wydajność l/h

150

Wymiary cm (szerokość x głębokość x wysokość)

15,6 x 7,9 x 1

Średnica węży, mm

4/6

Maksymalne podnoszenie

200

Rodzaj
Model OXYPRO
Wymiary
Moc, W 0-15

Tagi: pompa, powietrza, oxypro, 150, aquael, pompy, akwarium powietrzne