<

Naturalny preparat do zwalczania glonów nitkowatych Eco Pure Kusuri, 1.25l


  • Marka:Kusuri
  • Kod produktu: S1SF574
  • Dostawa: 1-2 tygodnie

  • 156,04zł
Naturalny preparat do zwalczania glonów nitkowatych Eco Pure Kusuri, 1.25l

Kusuri Eco Pure to produkt biologiczny rozkładający osad organiczny oraz odchody ryb, flokujący cząsteczki stałe i polepszający przejrzystość wody. W gęstym sproszkowanym katalizatorze znajdują się pożyteczne bakterie denitryfikujące. Produkt ten niszczy glony nitkowate i glony zwykłe zmniejszając biologiczne zapotrzebowanie na tlen, oraz pomaga utrzymać wodę czystą i przejrzystą. Do stawu należy wsypać raz w tygodniu – pożyteczne bakterie usuną z wody nadmiar azotu i fosforanów. Ponieważ każdy staw jest inny, w jednych Kusuri Eco Pure zacznie działać po 2, w innych – po 4-8 tygodniach. Stosowanie należy zacząć na początku sezonu, a później sypać w celach prewencyjnych. Pielęgnacja. Należy używać znajdującej się w zestawie miarki. Na staw o pojemności tysiąca galonów należy użyć dwóch miarek produktu. Do plastikowego wiadra z galonem wody stawowej należy wsypać odmierzoną ilość Eco Pure i wymieszać. Raz w tygodniu roztwór rozprowadzić po brzegach stawu.


Instrukcje dotyczące dawkowania

Dawka podtrzymująca: Użyj dostarczonego kubka, dodaj dwa płaskie kubki na 4546 litrów (1000 galonów) wody w stawie. Dodaj dawkę do czystej konewki i wymieszaj z wodą w stawie. Zastosuj to rozwiązanie wokół brzegów stawu raz w tygodniu.

Dawka redukcyjna: Na obszarach o dużym wzroście suchy proszek należy dodawać bezpośrednio do wzrostu glonów nitkowatych wokół zewnętrznych brzegów stawu. Użyj do 8 płaskich filiżanek na 4546 litrów (1000 galonów). Kusuri Eco Pure jest najbardziej wydajny w temperaturach powyżej 15°C/60°F.

3 kg Eco Pure wystarcza na około 9 tygodniowych zabiegów o objętości 22 730 litrów (5000 galonów).

Wszystkie rozmiary Kusuri Eco Pure zawierają poręczny kubek dozujący. Jedna płaska miarka mieści 27,5 g Kusuri Eco Pure.

Tagi: naturalny, preparat, zwalczania, glonów, nitkowatych, eco, pure, kusuri, 1.25l